Kategorie
Aktualności

Trenuj w sposób efektywny

Wiele osób zastanawia się nad tym jak trenować efektywnie. Odpowiedź nie jest łatwa. O wiele czynników należy zadbać. Jeżeli jednak chcesz trenować efektywnie warto pomyśleć o zatrudnieniu trenera personalnego. Czym zajmuje się taka osoba?

Trener personalny to osoba która przygotuje Twój trening od A do Z. Będziesz miała/miał rozpisany zestaw ćwiczeń na każdy dzień. Do tego również możesz otrzymać odpowiednią dietę. Trener personalny to kompleksowa obsługa przy Twoich założonych celach.

Kategorie
Aktualności

Trening biegowy

Trening biegowy to przede wszystkim wchodzenie na kolejne szczeble wytrzymałości i szybkości. Główne partie ciała jakie interesują nas podczas takiego treningu to nogi, pośladki, brzuch oraz ręce – bo przecież bieg to praca całego ciała.

Podczas treningu biegowego skupiamy się na budowaniu wytrzymałości. Nasze mięśnie muszą być gotowe do długiej i ciężkiej pracy. Podczas biegu ważny jest także oddech. Prawidłowe oddychanie zapewni lepszy transport tlenu do mięśni. Najpopularniejszym sprzętem używanym podczas treningu biegowego jest oczywiście bieżnia ale nie tylko.

Kategorie
Aktualności

Skuteczny trening personalny

Jeżeli zastanawiasz się nad trenerem personalnym to możemy Ci powiedzieć, że to dobra decyzja. Właściwie dobrany trening i dieta to podstawa w osiąganiu celów treningowych. Jeżeli szukasz trenera osobistego zapraszamy do kontaktu.

Jako trener personalny pracuję już od wielu lat. Przez okres funkcjonowania pomogłem wielu osobom. Lubię to co robię i próbuję swoją filozofią pracy zarażać innych. Jeżeli chcesz zacząć skutecznie ćwiczyć to zapraszam do kontaktu ze mną – pomogą w treningu.